Regulamin

 1. Zamówienia na towary oferowane w sklepie internetowym przyjmowane są za pomocą formularza z koszykiem zakupów na stronie finalizacji zamówienia.
 2. Prezentowane na zdjęciach towary mogą różnić się od rzeczywistych towarów z uwagi na ustawienia i możliwości techniczne ekranów komputerów oraz aparatów fotograficznych.
 3. Sklep zastrzega sobie możliwość wycofania pozycji z zamówienia klienta lub wydłużenia procesu zamówienia z uwagi na chwilowy lub permanentny brak towaru, stwierdzenie w komplementowanym zamówieniu błędów lub wad posiadanego towaru.
 4. Wycofanie lub opóźnienie części lub całości zamówienia, jak również zmiana innych danych zamówienia prowadzona jest wraz z konsultacją z klientem.
 5. Każde zamówienie potwierdzane jest przez pracownika sklepu.
 6. Każde zamówienie powinno posiadać uszczegółowienie np. rozmiaru lub koloru towaru, jeśli w danej pozycji istnieje możliwość wyboru danej cechy.
 7. Zakupy na fakturę VAT powinny być zgłoszone wraz z danymi w momencie składania zamówienia lub w kontakcie z pracownikiem. W momencie wysłania zamówienia wystawiany jest rachunek dla klienta i sklep nie przewiduje możliwości wystawienia faktury VAT po dokonaniu tej operacji.
 8. Zamówienia w sklepie internetowym można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16:00 rozpatrywane będą od rana następnego dnia roboczego.
 9. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówień nie będą rozpatrywane i realizowane.
 10. Wszystkie ceny zawierają VAT.
 11. Kwota należności za zamówienie zostaje ustalona w momencie kontaktu pracownika sklepu z klientem. Ustalana jest ostateczna lista towarów do zamówienia, forma płatności i przesyłki oraz naliczane ewentualne rabaty.
 12. Należność za zamówiony towar pobierana jest przez kuriera lub w wpłacana w formie przedpłaty na konto Zamówienie jest realizowane wtedy po zaksięgowaniu kwoty na naszym koncie.
 13. Oferta sklepu internetowego ważna jest na terenie Polski.
 14. Ceny przesyłek ważne są na terenie Polski. W przypadku wysyłki za granicę, kwota przesyłki ustalana jest indywidualnie z klientem na podstawie cennika wybranego przewoźnika.
 15. W przypadku reklamacji zakupionego towaru prosimy o kontakt na maila w celu uzgodnienia postępowania z reklamowanym towarem.
 16. W przypadku reklamacji zwracana jest tylko wartość towaru. Nie jest zwracany koszt przesyłki, oraz klient ponosi koszt przesyłki ze zwrotem towaru.
 17. Zwrotowi podlega towar nieuszkodzony podczas użytkowania towaru w oryginalnym opakowaniu jeśli zostało ono załączone przez producenta.
 18. Nie podlega reklamacji towar uszkodzony podczas przesyłki do i od klienta. Reklamacje tego typu należy zgłaszać u kuriera w momencie otrzymania przesyłki. Klient również zobowiązany jest do oględzin przesyłki pod kątem uszkodzeń lub próby otwarcia w momencie odebrania przesyłki, oraz do starannego opakowania przesyłki odsyłanej do sklepu.
 19. Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne i wykorzystywane tylkow celu realizacji zamówienia i prezentacji oferty. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z tą ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania do zaprzestania ich wykorzystywania. Z uwagi na zawieranie umowy pomiędzy sklepem, a klientem w momencie wysłania zamówienia do sklepu nie jest wymagana zgoda klienta na przetwarzanie danych osobowych w myśl ww. Ustawy.
 20. W ofercie mogą pojawić się błędy lub opóźnienia w aktualizacji danych. W przypadku zauważenia jakiegoś błędu prosimy o niezwłoczny kontakt z pracownikiem sklepu.
 21. Zmiany w regulaminie i polityce prywatności będą uprzednio oznajmiane użytkownikom serwisu.
 22. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu i Polityki Prywatności.